Operator Maszyn / Wózka widłowego

Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
23 dni temu

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) od lat zajmuje się doradztwem personalnym , rekrutacją stałą oraz tymczasową. Dla naszych klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, Przemysł).

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: śląskie
Numer ref.: OM/DŁ/K

NASZ KLIENT:

Naszym klientem jest firma od 20 lat zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych, koncentrująca się na specjalizacji trzech dywizji: zaawansowanego recyklingu, compoundingu i działalności laboratorium. Produkowane przemiały wykorzystywane są z sukcesami w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, elektrotechnice, budownictwie czy rolnictwie.

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ:

  • Wynagrodzenie 15,40 zł netto na start (ok. 2600 zł netto miesięcznie), po drugim miesiącu pracy podwyżka,
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkowo: premia kwartalna, szkolenia z zakresu czytania dokumentacji technicznej, szkolenia stanowiskowe,
  • Realne możliwości rozwoju na stanowiska kierownika zmiany czy technologa,
  • Dbamy o stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę, gwarantujemy wstępne przeszkolenie.
  • Praca w nowoczesnym zakładzie w dobrych warunkach.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia w obsłudze maszyn, ale ukończyłeś kurs na wózek widłowy wraz z UDT – jest możliwość pracy z wykorzystaniem wózków widłowych.

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • Raportowanie przebiegu zmiany i czytanie dokumentacji technicznej,
  • Jako operator wózka – załadunek i rozładunek samochodów dostawczych, transport gotowego wyrobu na magazyn.

Proszę o dopisanie klauzuli w cv:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”