Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) od lat zajmuje się doradztwem personalnym , rekrutacją stałą oraz tymczasową. Dla naszych klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, Przemysł).

Operator maszyny

Miejsce pracy: Radomsko
Region: łódzkie
Numer ref.: OM/DŁ/K

NASZ KLIENT:

Naszym klientem jest producent materiałów sanitarnych oraz higienicznych, zaopatrujący we włókninę czołowe firmy produkujące materiały opatrunkowe na całym świecie. Nowoczesny zakład produkcyjny działa w Radomsku od 5 lat.

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ:

  • 3800 – 4000 zł brutto wynagrodzenia podstawowego na start, w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę,
  • Liczne benefity dodatkowe: Bonus roczny, fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie,
  • Wstępne przeszkolenie, stabilność zatrudnienia i dobra atmosfera w pracy,
  • Praca przy w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, nowoczesny zakład spełniający najwyższe standardy.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych.

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • Dbanie o jakość wytwarzanego produktu.

Proszę o dopisanie klauzuli w cv:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”