w aktówce

To ogłoszenie wygasło 18 dni temu

Kim jesteśmy?

Smart Solutions Polska sp. z o.o.  to spółka należąca do Smart Solutions Recruitment, jednej z największych i najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Działając w innowacyjny i przemyślany sposób oferujemy naszym klientom usługi „szyte na miarę”. Marka Smart Solutions to 12 lat doświadczenia na rynku rekrutacyjnym, 300 pracowników administracyjnych i managerów zapewniających płynne funkcjonowanie naszej organizacji, ponad 5000 pracowników tymczasowych pracujących dla naszych klientów każdego dnia oraz 100 milionów funtów obrotu stanowiących gwarancję naszej stabilności finansowo – ekonomicznej. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów od lipca 2018 działamy również poprzez nasz odział w Krakowie. Aktualnie uruchamiany kolejne biuro w Warszawie.

Business development manager Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Kogo szukamy?

Dbając o rozwój naszej działalności w Polsce poszukujemy Business Development Managera do nowego biura w Warszawie. Idealny kandydat to osoba otwarta, pogodna, pewna siebie i posiadająca lekkość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych. Konieczna jest osobowość handlowca i życiowe nastawienie ”can do”. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwój nowej ścieżki biznesu oraz zarządzanie biurem w Warszawie. Zasadniczym obowiązkiem będzie pozyskiwanie nowych klientów, rozwój produktu oraz utrzymywanie relacji z klientami. 

Czego oczekujemy?

- doskonałych umiejętności sprzedażowych, budowania i utrzymywania relacji,

- doświadczenia w sprzedaży B2B,

- umiejętności pozyskiwania nowych klientów i sprzedaży nowych rozwiązań,

- bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności zarządzania czasem oraz zarządzania kontaktami,

- umiejętność budowania zespołu i motywowania współpracowników,

- dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

 

Mile widziane?

- doświadczenie w branży rekrutacyjnej,                                              

- dobra znajomość rynku małych i średnich przedsiębiorstw

Co oferujemy?

- pracę w dynamicznym, doświadczonym, wesołym i rozwijającym się zespole,

- elastyczny czas pracy oraz system zarządzania pracą,

- umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie na poziomie kierownika,

- możliwość udziału w szkoleniach krajowych i międzynarodowych, nieograniczone możliwości rozwoju osobistego,

- pakiet socjalny i benefity pozapłacowe po zakończeniu okresu próbnego,

- możliwość kreowania strategii biznesowej oddziału i rozwoju działalności w Europie

- jasne zasady awansu i możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

Jak aplikować?

Wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny.

W ciągu 7 dni skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy wpisuje się w nasze oczekiwania.  Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie aplikacje rozpatrujemy na bieżąco.

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

Prosimy o zawarcie w CV (lub w innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

 

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez SMART SOLUTIONS Polska sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

 

Klauzula informacyjna:

 

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SMART SOLUTIONS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Opolska 110, 31-323 Kraków, KRS: 00000793528, będący agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ: 22394.

 

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow 'at' smartsr.pl lub telefonicznie pod numerem +48 502 852 352 lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

 

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację oraz potencjalni pracodawcy.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście