Specjalista ds.BHP
Praca w wymiarze: 1/1 etatu

Miejsce pracy: Sklepy Tesco woj.mazowieckie

Region: mazowieckie

Numer ref.: BM/11/2019

TWOJE ZADANIA:

Zapewnienie przestrzegania przepisów bhp i ppoż. w sklepach Tesco, poprzez szkolenia, doradztwo, kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość aktualnych przepisów i zasad bhp
  • uprawnienia wykładowcy instruktora wózków jezdniowych
  • umiejętność prowadzenia zajęć grupowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skutecznego działania
  • pozyskiwanie zaangażowania zespołu, umiejętność zarządzania
  • umiejętność wpływania na innych
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z trzy miesięcznym stażem pracy oraz dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

ZAAPLIKUJ