Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), od lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz tymczasową. Dla naszych klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, Przemysł).

Obecnie dla naszej głównej spółki - lidera wśród firm świadczących usługi outsourcingu jakościowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie
Numer ref.: SSC/MK/Ł

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka nad dotychczasowymi Klientami firmy,
  • kompleksowe doradztwo techniczne (przede wszystkim w zakresie usług magazynowych, inżynierii odwrotnej, pomiarów i badań nieniszczących),
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów,
  • udział w targach i konferencjach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość zagadnień z zakresu druku3D, inżynierii odwrotnej, systemów pomiarowych x-ray,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • znajomość programów MS Office, dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność projektowania w AutoCAD,
  • dyspozycyjności, gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • zaangażowania w pracę i chęci zdobywania nowego doświadczenia.

Oferujemy:

  • wysoce konkurencyjne warunki finansowe oraz cykliczny wzrost wynagrodzenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – wedle preferencji Kandydata,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.:  karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • budżet edukacyjny – możliwość dokształcana zawodowego (kursy, szkolenia, warsztaty),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wysoce samodzielne stanowisko,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • realny wpływ na rozwój organizacji,
  • pracę w stabilnej organizacji, posiadającej swoje oddziały w Europie.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.”