Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników.

Operator maszyn cnc

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer ref.: Poznań/CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie (produkcja małoseryjna)
  • dobór narzędzi
  • ustawianie maszyny CNC
  • bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC
  • wykształcenie techniczne
  • znajomośćrysunku technicznego - warunek konieczny
  • gotowość do pracy III-zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na suwnice i żurawia
  • mile widziana umiejętność programowania (Heidenhain)

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • liczne szkolenia
  • premie
  • pracę w firmie z dużym parkiem maszynowym (m. in. centra obróbcze)

Zapraszamy do przesyłania CV.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.