Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się organizacji, która tworzy i oferuje swoim klientom chmury obliczeniowe udostępniane w formie współdzielonej chmury publicznej, dedykowanych chmur prywatnych oraz chmur hybrydowych, poszukujemy doświadczonego Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Cloud Expert

Work place: Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knMMfQAM

Obowiązki:
  • projektowanie, uruchamianie środowisk chmurowych w technologii OpenStack, Ceph i Kubernetes,
  • rozwój platformy IaaS oraz wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • opracowanie skryptów automatyzujących prace administracyjne oraz utrzymaniowe,
  • konfigurowanie oraz opieka administracyjna nad systemami i ich bezpieczeństwem.
Wymagania:
  • ekspercka znajomość w uruchamianiu klastrów systemów w jednej z następujących technologii: OpenStack, Ceph, Kubernetes,
  • głębokie rozumienie architektury oraz kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu, zabezpieczaniu i tuningu systemów operacyjnych Linux,
  • doświadczenie z technologiami wirtualizacyjnymi KVM, XEN lub VMware, Docker/LXC,
  • praktyczna znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (np. Ansible, Terraform lub Puppet),
  • praktyczna znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, GitLab),
  • swobodne porozumiewanie się w języku angielskim
Dodatkowym atutem będzie:
  • umiejętności programistyczne: podstawowa znajomość algorytmów, dobra znajomość bash, mile widziana znajomość języka Python,
  • wiedza z zakresu technologii sieciowych,
  • znajomość narzędzi monitoringu,
  • znajomość baz danych,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym.
Nasz klient oferuje:
  • rozwijanie ciekawych projektów w oparciu o badanie kosmosu,
  • możliwość tworzenia od podstaw nowych rozwiązań i prowadzenia prac badawczo-rozwojowych,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie,
  • pracę z nowymi technologiami z pełnym zapleczem IT,
  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w biurze nad Wisłą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stabilne formy zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl