Poszukiwany Pracownik Produkcji, nawet 3550 zł brutto miesięcznie!

Strzelin, Górzec, Wyszonowice, dolnośląskie, Polska
13 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją pomp, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Pracownik Produkcyjny.

Miejsce pracy: Strzelin, Górzec, Wyszonowice
Region: dolnośląskie

Poszukujesz ciekawej i rozwojowej pracy?

  • Znasz się na obsłudze suwnic, żurawi lub wózków widłowych?
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji?
  • A może chcesz po prostu rozpocząć swoją karierę w pracy produkcyjnej?

Jeżeli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to zgłoś się do nas i dołącz do świetnego zespołu!

Dbamy o naszych pracowników!

Wiemy, że tylko w odpowiednich warunkach można efektywnie pracować, dlatego:

  • dajemy Ci możliwość zdobycia nowych doświadczeń i połączenia pracy z nauką;
  • oferujemy wynagrodzenie miesięczne, sięgające nawet 3100 zł brutto, uzależnione od doświadczenia, oraz pracę od poniedziałku do piątku w trybie trzyzmianowym.
  • u nas możesz liczyć także na solidne premie do 450 zł brutto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • praca w dziale montażu;
  • kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesu produkcji;
  • obróbka metalowych elementów.

Dodatkowe informacje

Zgłoś się do nas już dziś, może to właśnie Ciebie szukamy!

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji,

zadzwoń do nas pod numer: 503 075 956,

lub napisz na adres e.cofta@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.