Referent ds. kadrowo - organizacyjnych
Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Ryczywół

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biurowo – administracyjna.
  • Czynności związane z zatrudnianiem pracowników.
  • Prowadzenie i aktualizowanie akt osobowych.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym.
  • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń.
  • Przygotowanie i wysyłanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON.
  • Monitorowanie zmian w przepisach.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur kadrowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych będzie dodatkowym atutem.
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, terminowość.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy:
Parkiety G.J Spółka Z Ograniczoną
Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Gorzewo 4 , 64-630 Ryczywół
tel. 600 016 352

Biuro czynne w godzinach od 8:00 do 16:00

Prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Parkiety G.J Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).