Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Sales Developent Manager

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: SDM/EN/W

NASZ KLIENT:

Nasz klient jest jednym z liderów w branży celulozowo-papierniczej w Polsce. Firma z wieloletnią historią produkuje papier, tekturę, pudła, worki papierowe, celulozę w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Szwecji, Finlandii, Rosji, Polsce, na Łotwie, w Estonii, na Litwie i w Chinach. Posiada również sieć punktów recyklingowych w całej Polsce.

OBOWIĄZKI:

·        Działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych klientów, realizowane poprzez rozpoznanie rynku i potrzeb klientów, składnie ofert, udział w przetargach;

·        Realizowanie sprzedaży krajowej i eksportowej, negocjowanie umów;

·        Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami;

·        Współpraca z działem produkcyjnym i konstrukcyjnym.

WYMAGANIA:

·        Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w firmie produkcyjnej, (mile widziane w  długich cyklach sprzedażowych);

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1;

·         Wykształcenie wyższe;

·        Łatwość w nawiązywaniu profesjonalnych kontaktów biznesowych oraz wysoce rozwinięte zdolności negocjacyjne.

OFERUJEMY:

·        Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie o zasięgu globalnym;

·        Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty, nieograniczony system prowizyjny;

·        Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, Internet mobilny;

·        Możliwość pracy w systemie Home Office;

·        Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego i rozwoju - udział w konferencjach branżowych, liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

·        Szeroki pakiet socjalny: Multisport, opieka medyczna, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne, paczki świąteczne, wycieczki);

Zapoznaj sie z naszą polityką prywatności.