Operator wózka widłowego BEZ UDT!

Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
50 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Jeśli jesteś dyspozycyjny w systemie 3-zmianowym i interesuje Cię praca u europejskiego lidera w produkcji chemii gospodarczej - to praca właśnie dla Ciebie!

Zapoznaj się z ofertą na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Region: opolskie

Nr ref.: SO/MAG

Zadania:

  • Zasilanie linii produkcyjnej
  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Rozlokowywanie towarów na magazynie, również na regałach wysokiego składowania

Oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • NIE WYMAGAMY uprawnień UDT!
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT będą dodatkowym atutem!
  • Doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 3.300 zł do 3.680 zł brutto, zależne od doświadczenia
  • Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO przez Klienta w pełnym wymiarze godzin
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do wczasów (wczasy pod gruszą)
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Atrakcyjne wyprzedaże produktów firmowych dla pracowników – dzięki temu zaoszczędzisz na produktach chemii gospodarczej kupowanych do domu!
  • Bezpłatny parking pod zakładem pracy
  • Możliwość korzystania z karty Multisport
  • Możliwość korzystania z karnetów rehabilitacyjnych
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/