Kierownik zaopatrzenia i transportu

Opole, Polska, opolskie, Polska
20 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży papierniczej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Work place: Opole, Polska

Region:Opolskie

Numer ref.: a0t4H00000knMrxQAE

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za politykę zakupową firmy,
  • sporządzanie planów i harmonizacja terminów dostaw towarów,
  • nadzór nad pracą podległego personelu,
  • kontrola kosztów zakupów i transportu,
  • współpraca z innymi działami w opracowaniu strategii sprzedaży i zaopatrzenia kontrahentów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne, transport, logistyka),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne w firmie,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami i dostawcami,
  • strategiczne myślenie oraz umiejętności negocjacyjne,
  • doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętności zarządzania ludźmi,
  • język angielski: poziom komunikatywny,
  • znajomość pakietu Ms Offfice.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl