Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w ponad 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA, Nigeria, Rosja). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 18 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Specjalista ds. Wdrożeń (bankowość)

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: podkarpackie

Czym będziesz się zajmować?

  • Prowadzeniem prac wdrożeniowych u klienta z sektora bankowości:
    • instalacja dostarczanego oprogramowania
    • asysta przy parametryzacji  i testach akceptacyjnych realizowanych przez klienta
    • asysty powdrożeniowe
    • konsultacje merytoryczne dla klientów
    • analiza potrzeb i problemów zgłaszanych w trakcie wdrożenia przez klientów
  • Realizacją szkoleń i prezentacji u klienta z dostarczanych rozwiązań
  • Stałym zapoznawaniem się teoretycznym i praktycznym z nowymi rozwiązaniami informatycznymi, technologiami, oprogramowaniem narzędziowym oraz zmianami do istniejących rozwiązań  dostarczanych klientom
  • Dokumentowaniem zrealizowanych prac

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych, aplikacji biurowych (MS Office itp.), umiejętność samodzielnej instalacji aplikacji
  • Znajomość baz danych (Oracle, MS SQL) i języka SQL oraz znajomość systemów Windows, UNIX/Linux.
  • Umiejętność konfigurowania popularnych serwerów aplikacji (np. Weblogic, WebSphere, JBoss) i instalacji aplikacji na nich
  • Podstawowa znajomość problematyki sieciowej (pod kątem konfiguracji, integracji oraz diagnostyki aplikacji)
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji oraz konsultacji dla klientów
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, umożliwiającym komunikację
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w realizacji prac wdrożeniowych z zakresu informatyki, realizacji szkoleń i prezentacji lub staż pracy w bankowości
  • Odbyte kursy i szkolenia (lub dodatkowe wykształcenie) z zakresu bankowości, informatyki oraz metodyki nauczania.
  • Umiejętność programowania (np. PL/SQL, Java, C++)
  • Umiejętność administrowania serwerami bazodanowymi, aplikacji, WWW
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Benefity

  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.