w aktówce

To ogłoszenie wygasło 21 dni temu

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Rzeźnik / wykrawacz

Dla naszego klienta, jednaj z największych firm zajmujących się produkcją mięsa poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku rzeźnik / wykrawacz mięsa. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stałe na terenie Wielkiej Brytanii (Walii).

Rzeżnik-wykrawacz

Miejsce pracy: Llanybydder
Region: Cała Polska

Miejsce pracy: okolice Llanybydder (Walia)

Branża: Przemysłowa

Zarobki:

A Grade: 10.68£

B+: 9.88£

B: 9.18£

C/wykrawacz: 8.40£
System pracy: Pon.- Pt. 6.00 -17.00

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku rzeźnika lub wykrawacza.  

• Przestrzeganie dziennego i tygodniowego rozkładu pracy.

• Praca zgodnie z zaleceniami i wymaganiami klienta. 

• Bardzo dobry stan zdrowia.

• Przestrzeganie przepisów z zakresu BHP.

• Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomienie jest wymagana,

• Gotowość do niezwłocznego podjęcia zatrudnienia.

 

Osoby decydujące się na wyjazd do Wielkiej Brytanii otrzymają od nas pełne wsparcie związane z wyjazdem (organizacja przylotu, zakwaterowania, transportu na miejscu). Jako pracodawca Smart Solutions Recruitment oferuje również pomoc dla nowych pracowników przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii w integracji społecznej i zawodowej.

 Smart Solutions Recruitment jako pracodawca oferuje:

• Legalne zatrudnienie. 

• Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP.

• Wypłatę wynagrodzenia co tydzień.

• Nabycie pełni praw do świadczeń społecznych i socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii.

• Nowoczesne miejsce pracy. 

• Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy na pełny etat.

• Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce.

• Brak jakichkolwiek opłat i potrąceń związanych z podjęciem pracy. 

 

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow@smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny 502 852 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:
Smart Solutions Polska Sp. zo.o.o (KRAZ 22394), ul. Oposka 110, 31-323 Kraków lub na www.smartsr.pl 

Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Smart Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Opolska 110, 31 - 323 Kraków, KRS: 0000793528, będący agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ 22394.

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow[at]smartsr.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

 

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście