„Albatros” Sp. z o.o. Sp. K., to funkcjonująca w ramach międzynarodowej Grupy Fliegel Textilservice firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach pralniczych na rynek niemiecki i polski. Albatros to profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług.
W związku z dynamicznym rozwojem powiększając nasz zespół poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Manager produkcji

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
Region: zachodniopomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja wszystkich zadań w obszarze produkcji, zakupów i zarządzania jakością mających na celu przygotowanie zdolności produkcyjnej do planowanego poziomu produkcji
  • zarządzanie i optymalizowanie procesu produkcji, w tym wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej
  • przeprowadzanie analiz dokumentacji procesowej oraz rzeczywistych procesów w komórkach operacyjnych
  • przeprowadzanie analiz efektywności procesów, symulacji zmian oraz identyfikacja najsłabszych ogniw
  • współpraca z pozostałymi działami w celu podnoszenia efektywności i jakości realizowanych procesów
  • monitoring, zarządzanie zadaniami i terminami w procesie produkcji
  • tworzenie i koordynacja wdrożeń projektów optymalizujących
  • zarządzanie procesem kontroli logistyki wysyłek

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe preferowane - Zarządzanie, Inżynieria Produkcji
  • min 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • dyspozycyjność
  • wysokie kompetencje komunikacyjne

OFERUJEMY:

  •  atrakcyjne warunki finansowe
    • * szeroka gama benefitów pozapłacowych
  • rozbudowany system szkoleniowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia
  • odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne wspomagające koordynacje pracy
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Albatros Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Nowym Czarnowie 72k, 74-105; Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę.