Praca dla każdego: czyszczenie części urządzeń. Jedna zmiana, atrakcyjna lokalizacja!

Poznań, Plewiska, wielkopolskie, Polska
3 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla jednego z naszych Klientów z branży produkcji farb, tynków i lakierów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.

Miejsce pracy: Poznań, Plewiska
Region: wielkopolskie

Nie musisz mieć doświadczenia!

  • Jesteś ambitny/a i zaangażowany/a w swoje obowiązki?
  • Cenisz sobie punktualność i dokładność w pracy?

Wspaniale – dołącz do naszej ekipy! Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci do nauki!

Z nami możesz się rozwijać!

Gwarantujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach  7-15 – w weekendy odpoczywamy!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18 zł brutto;
  • szkolenia wdrażające i odzież roboczą;
  • rozwój w firmie, znajdującej się w świetnej lokalizacji, na Plewiskach w Poznaniu!

Zadania na stanowisku:

  • czyszczenie części urządzeń do malowania i mieszania farb;
  • prace porządkowe.

To nic trudnego – przyjdź i sam się przekonaj!

 Dodatkowe informacje

Wyślij do nas swoje CV, to Twoja szansa na rozwój!

Czekamy pod numerem:

503 075 956, lub pod adresem:

e.cofta@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.