Kierownik magazynu (branża stoczniowa)

Gdańsk, dolnośląskie, Polska
9 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży stoczniowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Gdańsk

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000gP0lRQAS

Obowiązki:
  • zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów oraz prawidłowego przebiegu procesów logistycznych,
  • planowanie i organizacja prac operacyjnych magazynu,
  • koordynacja pracy oraz motywowanie podległego zespołu pracowników (świadome wykorzystanie narzędzi motywacyjnych wspierających efektywność pracy),
  • koordynowanie obiegu dokumentacji magazynowej, nadzór nad procesem inwentaryzacji, analiza i kontrola wyników pracy magazynu,
  • dbałość o efektywną współpracę i codzienną komunikację magazynu z innymi działami oraz firmami współpracującymi.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży stoczniowej i/lub morskiej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język używany podczas codziennej pracy),
  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu logistyki lub obszaru morskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • samodzielność w działaniu, umiejętności podejmowania decyzji, ustalania priorytetów.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez praktyczną realizację projektów remontowych u liderów z branży,
  • zatrudnienie w gronie wyspecjalizowanych osób, dla których liczy się nastawienie na klienta,
  • elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub własna działalność - do uzgodnienia),
  • długofalową współprace oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne do wykonywania codziennej pracy narzędzia oraz pakiet benefitów socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl