Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma działająca w branży motoryzacyjnej w Polsce i za granicą.

Monter instalacji przemysłowych

Region: Cała Polska

Zakres Obowiązków

  • Zatrudnienie w Polskiej firmie z wyjazdami na delegacje do Niemiec.
  • Prace związane przyłączaniem rur (PVC, miedzianych): gięcie na zimno i ciepło

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, preferowane mechaniczne.
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów Geberit Pluvia, Mapress, Fusiotherm.
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
  • Doświadczenie w pracach wymagających precyzji.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • Umowa o pracę (na początku na okres próbny)
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wykształcenia i zaangażowania.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Bardzo dobre warunki socjalne.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.