w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Elektromonter, elektryk

Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
20 dni temu

To ogłoszenie wygasło 19 dni temu

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru             i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu                 i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur  i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Elektromonter, elektryk

Miejsce pracy: Włocławek

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: E-WS-10/2019

-zabezpieczenie ciągłości dostawy energii elektrycznej do stanowisk pracy;

-utrzymanie ciągłości ruchu urządzeń elektrycznych;

-kontrola prawidłowego wykorzystania energii elektrycznej;

-stała opieka i konserwacja maszyn i urządzeń;

-wykształcenie zawodowe/średnie techniczne w zawodzie eletryk /elektromonter

-uprawnienia SEP 1kV

 

-umowę o pracę na pełny wymiar czasu;

-zatrudnienie bezpośrednie przez Klienta;

-atrakcyjne wynagrodzenie + premie

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : natalia.kunecka@workservice.pl

tel: 508-009-846

Aplikuj

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Praca w mieście