ZEWNĘTRZNY SPRZEDAWCA CZĘŚCI

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Romanów k. Częstochowy
Pracodawca
Nedpol Truck Service Sp. z o.o.
Dodano
23.10.2019

Jeśli szukasz:

  • pracy, w której sam zarządzasz własnym czasem,
  • dużych możliwości i satysfakcji z pracy, a przy tym odpowiedniego wynagrodzenia,
  • pracy w stabilnej firmie umożliwiającej rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera współpracy.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zamówień i kontrola dostaw,
  • pomoc w doborze właściwych części,
  • aktywna sprzedaż poprzez bezpośredni kontakt z klientem oraz wystawienie aukcji w portalach internetowych,
  • budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi i nowymi klientami,
  • raportowanie aktualnych wyników pracy.

Oczekiwania/wymagania:

  • znajomość rynku i doświadczenie w sprzedaży części samochodowych,
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • płynna obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Dowiedz się o nas więcej ->http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nedpol Truck Service Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nedpol Truck Service Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Nedpol Truck Service Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem:

Grupa Wanicki jest między innymi autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych marki DAF. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej Polsce.

Aktualnie dla Nedpol Truck Service Sp. z.o.o. poszukujemy Zewnętrznego Sprzedawcę Części.