OPERATOR OBRÓBKI SKRAWANIEM

Tychy, śląskie, Polska
52 dni temu

Dla naszego Klienta, dużej, znanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, współpracującej z czołowymi producentami samochodów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto: Tychy

Region: śląskie

Numer ref.: OS/2019/ISS

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość  rysunku technicznego
  • Dobra znajomość narzędzi skrawających
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi
  • Mile widziana umiejętność programowania maszyn
  • Mile widziana znajomość budowy i funkcjonowania narzędzi do obróbki plastycznej blach: tłoczniki transferowe, postępowe, wykrojniki...
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna praca przy obsłudze maszyn do obróbki skrawaniem. Manualnych: frezarka, tokarka, szlifierka, wiertarka i/lub sterowanych numerycznie: frezarka, elektro - drążarka
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów
  • Dodatkowo w przypadku posiadania umiejętności lub chęci ich nabycia, programowanie maszyn w środowisku Heidenhain, Fanuc

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (podpisywana bezpośrednio z pracodawcą)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny (premie świąteczne, wakacyjne, absencyjne i wiele innych benefitów)
  • Dofinansowanie do stołówki, ubezpieczenie zdrowotne w 100% finansowane przez pracodawcę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.

„Wyrażam zgodę Legend HR Advisors Sp. z o.o. . z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 14, 02-674 Warszawa, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10073 na: przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Legend HR Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”