Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, współpracującej z czołowymi producentami samochodów, w związku z rozwojem firmy i działu poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Miasto: Tychy

Region: śląskie

Numer ref.: IP/2019/ISS

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - inżynier (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa  Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Automatyka i Robotyka, itp.).
  • Min. dwuletnie doświadczenie w Dziale Technicznym/Technologicznym lub Procesu w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej,
  • Doświadczenie w pracy ze stanowiskami częściowo zautomatyzowanymi (bazujące na sterownikach Siemens) min. 2 lata
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość procesów produkcyjnych z uwzględnieniem procesów montażowych
  • Znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949,
  • Praktyczna znajomość organizowania stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii i BHP,
  • Znajomość FMEA, Control Plan, TPM itp.
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power  Point, Outlook),
  • Mile widziana znajomość SAP ERP
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, struktur oraz norm, wykazów części i terminowe zaopatrywanie w konieczne narzędzia i urządzenia,
  • Zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z działem konstrukcyjnym, działem jakości oraz centralnym działem technicznego planowania w Centrali,
  • Zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla bieżącej produkcji w obszarze ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz doboru i dostępności właściwych narzędzi, przyrządów i wyposażenia,
  • Nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji oraz wprowadzanie rozwiązań technicznych mających na celu poprawę jakości i wydajności zasobów,
  • Organizacja procesów produkcji pod względem wymagań i założeń norm jakościowych- na wszystkich etapach wytwarzania produktu
  • Przeprowadzanie analiz czasów, przygotowywanie R@R
  • Tworzenie oraz aktualizacja Flow Chart, FMEA procesu, Control Plan, Instrukcji pracy, Instrukcji TPM,
  • Inicjowanie zmian technicznych mających na celu podniesienie sprawności technicznej sprzętu w kooperacji z działem utrzymania ruchu.
  • Organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami ergonomii oraz lean manufacturing
  • Nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych
  • Określanie  parametrów procesu produkcyjnego, analiza zdolności procesu oraz zdolności maszyn

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet socjalny, premie,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole, który charakteryzuje pasja i profesjonalizm.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.

„Wyrażam zgodę Legend HR Advisors Sp. z o.o. . z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 14, 02-674 Warszawa, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10073 na: przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Legend HR Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”