w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Pokojówka / Pokojowy (Wielka Brytania)

To ogłoszenie wygasło 12 dni temu

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm  i doświadczenie.

Naszą misją jest odkryć i wzmocnić  Twoje umiejętności i kwalifikacje, pomóc Ci w zmianach   i wspólnie doprowadzić do nowej, satysfakcjonującej pracy. Zapewnij sobie lepszą przyszłość, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Obecnie dla naszego brytyjskiego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Pokojówka / Pokojowy (Wielka Brytania)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Główne obowiązki:

 • Sprzątanie pokoi: wymiana pościeli, ręczników, kosmetyków i zaopatrzenia barku
 • Sprzątanie części wspólnych hotelu w tym toalet
 • Zgłaszanie recepcji wykorzystanych produktów w barku
 • Zgłaszanie na bieżąco usterek i braków w pokojach hotelowych.
 • Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza hotelu

Wymagania:

 • dobra znajomość języka angielskiego
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • bardzo dobra organizacja pracy własnej
 • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

 • umowę o pracę z brytyjskim pracodawcą
 • ubezpieczenie na miejscu
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
 • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@amplihr.pl lub poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane@amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.

Aplikuj teraz

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.

Praca w mieście