Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
32 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Jelenia Góra

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knNzEQAU

Obowiązki:
  • inwentaryzacja towaru (sklep odzieżowy).
Wymagania:
  • choć do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych i nocnych,
  • dyspozycyjności do pracy w dniach 12.11.2019, zlecenie rozpoczyna się o 18:00 oraz 21:00,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • ukończone 18 lat.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • wynagrodzenie godzinowe: 19,00 zł brutto,
  • szybka wypłata wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl