Monter ścian kurtynowych - Holandia

Holandia, Polska
33 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Holandia

Region:Gelderland

Numer ref.: a0t4H00000pM2fiQAC

Obowiązki:
  • montaż kotew,
  • ustawianie ściany osłonowej,
  • oszklenie ramy,
  • montaż uchwytów.
Wymagania:
  • własny samochód,
  • własne narzędzia,
  • własne ubrania robocze (kask, buty),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 475 - 525 euro netto tygodniowo, w zależności od doświadczenia,
  • opłacone zakwaterowanie,
  • holenderską umowę o pracę tymczasową,
  • opiekę koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl