Specjalista ds. kadr i płac

Poznań, wielkopolskie, Polska
dzisiaj

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Dajemy pracę ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników krajowych oraz oddelegowanych do pracy w Skandynawii;
  • Naliczanie wynagrodzeń,
  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą,
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy.

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy oraz przepisów podatkowych, ZUS,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa MS Office, w szczególności Excela,
  • Praktyczna znajomość Płatnika, programów kadrowo-płacowych - mile widziana - Symfonia Kadry i Płace,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność i samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Dostęp do pakietu benefitów.