Specjalista ds. treści - Web Content editor (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knOPCQA2

Obowiązki:
  • redagowanie, recenzowanie i tworzenie treści na strony www,
  • realizowanie strategii contentowych,
  • planowanie oraz tworzenie kampanii SEO,
  • utrzymanie jakości treści i standardów zgodnie z polityką firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego - na poziomie min. C1,
  • znajomość zasad gramatyki i stylistyki języka polskiego,
  • staranność i dobra organizacja pracy, terminowość,
  • znajomość podstaw zagadnień marketingu internetowego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • stabilne zatrudnienie (możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy na czas nieokreślony),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość doskonalenia kompetencji językowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w młodym przyjaznym zespole.
  • szkolenia wewnętrzne dostosowane do potrzeb i celów zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl