Pakowacz w firmie farmaceutycznej

Łódź, łódzkie, Polska
30 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, lider z branży farmaceutycznej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia Kandydatów do pracy w Łodzi na stanowisku Pracownik Przepakowywania Leków.

Zostań pracownikiem na stanowisku

świetne wynagrodzenie + premie!

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Pakuj z nami!

Co? - Leki i inne wyroby farmaceutyczne.

Gdzie?- Łódź, Widzew.

  • Cechujesz się starannością i dokładnością w wykonywaniu swoich obowiązków?
  • A może dobrze czujesz się w pracach manualnych?

Dołącz do naszego zespołu jako Pakowacz!

Jakie będą Twoje zadania?

Zajmiesz się przede wszystkim pakowaniem leków do pudełek oraz etykietowaniem gotowych wyrobów. Ważne jest, abyś był/a przy tym bardzo uważny/a, ponieważ odpowiednie leki muszą trafić do właściwych kartoników!

Czego wymagamy?

  • Posiadania książeczki sanepidu.
  • Doświadczenia w pracy produkcyjnej, na stanowisku pakowacza (mile widziane).

Co możesz zyskać współpracując z nami?

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie 15,50 zł brutto/h.
  • Premie od 240 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 5.30-13.30 lub 13.30-21.30.
  • Wolne weekendy.

Dodatkowe informacje

Zgłoś się do nas na dzień próbny i zostań na dłużej! Może to właśnie na Ciebie czekamy!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji,

zadzwoń pod numer: 506561604,

lub napisz na adres: e.pietrzak@ksservice.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.