Kontroler ds. jakości (m/k)

Sosnowiec, Polska, śląskie, Polska
29 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Sosnowiec, Polska

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000knObXQAU

Obowiązki:
  • wykonywanie badań laboratoryjnych,
  • kontrola części zgodnie z planem kontrolnym,
  • wykonywanie dodatkowych kontroli oraz analiz związanych z zagwarantowaniem jakości produktu,
  • raportowanie wyników kontroli i analiz.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość obsługi komputera oraz znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do dalszego kształcenia się i rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
  • umowę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto/miesiąc + premie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość przystąpienia do pakietu rekreacyjno-sportowego oraz pakietu medycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl