Pracownik linii montażowej

Wrocław, dolnośląskie, Polska
42 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
  • Poszukujemy kandydatek i kandydatów, którzy zajmować się będą montażem manualnym!
  • Jeśli pracowałeś już jako pracownik linii montażowej i montaż manualny nie jest Ci obcy to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Nr ref.: DAN/MP

Zadania:

  • Montaż manualny liniowy wyrobów z branży hydraulicznej, takich jak pompy i zawory
  • Pakowanie gotowych produktów
  • Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na produkcji, preferowane przy montażu
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy
  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta!
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata
    • Dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej
    • Coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, premie uznaniowe
    • Bezpłatną opiekę medyczną LUXMED
    • Dofinansowanie do karty Multisport - płacisz tylko 37zł!
    • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Klienta
    • Transport pracowniczy z centrum Wrocławia, oraz z dzielnicy Fabryczna
    • Dofinansowanie do obiadów w kantynie
    • Dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, zapomogi
    • Pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania,
    • Indywidualny program emerytalny finansowany przez Klienta
    • Przeszkolenie przygotowujące do pracy
    • Ciekawą pracę w zgranym zespole, gdzie rozwiniesz swoje umiejętności

Miejsce pracy:

  • Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/