Referent ds. Eksportu ze znajomością języka rosyjskiego

Iława, warmińsko-mazurskie, Polska
18 dni temu

Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, którą tworzą nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne w Iławie

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Iława
Region: warmińsko-mazurskie

Główne zadania:

  • Obsługa bieżących zamówień z rynku Europy Płd.-Wschodniej (wprowadzanie zamówień do systemu, wystawianie faktur sprzedażowych)
  • Wspomaganie obsługi posprzedażowej
  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientem- codzienna korespondencja mailowa
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta poprzez informowanie o aktualnej ofercie, promocjach, zmianach
  • Prowadzenie rejestrów wewnętrznych działu

Oczekujemy:

  • Znajomości języka rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjności w okresie targów
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej organizacji czasu pracy, systematyczności, terminowości
  • Skrupulatności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • Bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy
  • Samodzielność w realizacji obowiązków
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie

CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres:
„SZYNAKA – MEBLE” Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa

lub za pomocą:

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „SZYNAKA – MEBLE” Sp. z o.o. ul. Dworcowa 20, 14-260 Lubawa moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.