Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk / Mechanik

Work place: Rabka-Zdrój, Polska

Region:Małopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knP1LQAU

Obowiązki:
  • dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych,
  • usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn,
  • udział w przeglądach okresowych maszyn,
  • nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu,
  • proponowanie i wykonywanie modyfikacji i usprawnień.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • mile widziane uprawnienia SEP 1 kV: eksploatacja, konserwacja,
  • mile widziana znajomość sterowników, zasad serwisowania układów automatyki i sterowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • wiedza z zakresu automatyki i budowy maszyn,
  • umiejętność analizy rysunków i dokumentacji technicznej,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • gruntowne wsparcie i okres szkolenia w zakresie poznania specyfiki zakładu, w tym parku maszynowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska dozorowego w dziale utrzymania ruchu.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl