Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Główny księgowy

Miasto: Kutno

Region: łódzkie

Numer ref.: GK/10/2019/PLO/AZ

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg finansowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT oraz sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych raportów i analiz,
  • Ogólne wsparcie prawne,
  • Wsparcie w zatrudnianiu pracowników, prowadzenie listy płac oraz akt osobowych (około 60 pracowników).

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2),
  • Znajomość Navision Financial będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, w zależności od potrzeb możliwość pracy zdalnej, dofinansowanie do Multisport.