w aktówce

To ogłoszenie wygasło 2 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z 25-letnią tradycją, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Będzin
Region: śląskie
Numer ref.: SDP/DAB/102019

Jeśli odnajdujesz się w budżetowaniu kosztów pracy, wskaźniki efektywnościowe w obszarze HR to Twoja codzienność, a dodatkowo analiza danych i ich prezentacja to dla Ciebie bułka z masłem…

Może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie!

Chętnie zapoznamy się z Twoim CV, a jeśli okaże się, że posiadasz opisane powyżej umiejętności, skontaktujemy się telefonicznie.

Kolejnym etapem jest spotkanie rekrutacyjne oraz zatrudnienie

Podejmując z Nami współpracę możesz liczyć na:

·         szkolenia wspierające rozwój zawodowy
·         premie za wyniki i pomysły
·         dofinansowanie do posiłków oraz do wypoczynku
·         karta Multisport
·         i wiele innych

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało:

·         tworzenie analiz, sprawozdań oraz raportów z obszaru HR
·         budżetowanie i prognozowanie kosztów wynagrodzeń
·         kontroling kosztów pracy
·         wsparcie działu HR

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście