Pracownik obsługi produkcji / Operator wózka widłowego

Cieszyn, Polska, dolnośląskie, Polska
33 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Cieszyn, Polska

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knPJAQA2

Obowiązki:
  • praca jako operator wózka widłowego w wydziale logistyki,
  • praca w systemie 3-zmianowym.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pakiet sportowy,
  • przyjazna atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl