Operator robota spawalniczego / Pracownik produkcji

29 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knPMEQA2

Obowiązki:
  • obsługa robotów spawalniczych,
  • proste prace montażowe,
  • kontrola jakości wykonywanych produktów.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • chęć podjęcia pracy stojącej,
  • chęć podjęcia pracy w miejscowości: Bielany Wrocławskie.
Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie w firmie naszego klienta,
  • pracę w systemie jednozmianowym: 6:30 - 14:30,
  • możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku,
  • dojazd pracowniczy z Oławy,
  • atrakcyjną stawkę podstawową oraz premie absencyjną,
  • możliwość skorzystania z kantyny pracowniczej,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów np. ubezpieczenia, pakietu medycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl