Główna Księgowa / Główny Księgowy

Cieszyn, śląskie, Polska
40 dni temu

Miejsce pracy: Cieszyn

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 70 salonów w czterech krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 200. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem.

W chwili obecnej szukamy do naszej firmy Głównej Księgowej / Głównego Księgowego, który/a ma udokumentowane doświadczenie w zakresie polskiej księgowości. Szukamy osoby, która oprócz doświadczenia w księgowości będzie także liderem, który stawi czoła każdemu wyzwaniu, chce się uczyć i rozwijać swoje umiejętności. Z chęcią będzie budować i motywować swój zespół. Poszukujemy lidera, który potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność, a także delegować odpowiedzialność na swój zespół. Jeśli chcesz zostać naszym nowym kolegą zapraszamy do opowiedzenia na naszą ofertę pracy.

Wymagamy:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej/wego lub Samodzielnego Księgowego
  • Wykształcenie minimalnie średnie – kierunek: ekonomia/księgowość
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem mile widziane
  • Samodzielność i aktywna postawa
  • Znajomość języka czeskiego mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stanowisko GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ
  • Interesująca praca w odnoszącej sukcesy firmie
  • Stabilne środowisko pracy
  • Przyjemna atmosfera
  • Regularne szkolenia
  • Rabaty pracownice
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Miejsce pracy: Cieszyn
  • Wynagrodzenie netto 6 000 – 9 000 zł

Obowiązki:

  • Pełne przygotowanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskim ustawodawstwem
  • Zarządzanie działem księgowym i kadrowym
  • Profesjonalne wsparcie w obszarze księgowości
  • Odpowiedzialność za całą księgowość firmy
  • Przygotowanie i nadzór audytów księgowych
  • Rozliczanie podatków bezpośrednich
  • Znajomość agendy płac (mile widziana)
  • Współpraca z audytorami i doradcą podatkowym

Jeśli jesteś przekonany, że jest to praca dla Ciebie, prześlij nam swoje CV w języku czeskim lub polskim za pomocją przycisku aplikowania.

Każdy kandydat otrzyma od nas informację zwrotną.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję O NAS w lewym górnym rogu lub odwiedź naszą STRONĘ: https://kariera.dlaspania.pl/

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.