Młodszy Inżynier Serwisu

Raszyn / Janki, mazowieckie, Polska
14 dni temu

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań w zakresie systemów znakowania przemysłowego i automatyzacji produkcji, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Raszyn / Janki

Zakres obowiązków:

W okresie wdrożeniowym (pierwsze 2-3 miesiące):

  • Szkolenia produktowe, prowadzenie podstawowej konserwacji urządzeń do znakowania przemysłowego, wymiana podstawowych komponentów (praca w siedzibie firmy).
  • Oferowane wynagrodzenie: ok 4200 pln brutto.

Po okresie wdrożeniowym (od 4 miesiąca do 2 lat):

  • Praca mobilna na obszarze całej Polski w dni robocze (ok 2-3 noclegów w hotelach w ciągu tygodnia - na koszt pracodawcy).
  • Prowadzenie przeglądów okresowych.
  • Czyszczenie elementów urządzeń u Klienta.
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów urządzeń w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji.
  • Oferowane wynagrodzenie ok 7500 pln brutto.

Po pełnym (2 letnim) wdrożeniu w struktury firmy:

  • Prowadzenie diagnostyki i napraw, rozwiazywanie problemów technicznych u Klienta.
  • Wzrost wynagrodzenia, analogiczny do ww, dostosowywany indywidualnie.

Wymagania:

  • Chęć docelowej pracy w serwisie mobilnym.
  • Zdolności manualne.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe - techniczne lub studenci ostatniego roku studiów.
  • Mile widziane zamiłowanie do prac mechanicznych, elektrycznych i pokrewnych.

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie za każdą wykonaną naprawę, uzależnione od stopnia skomplikowania usterki oraz odległości Klienta od siedziby firmy.
  • Samochód służbowy po okresie próbnym i inne narzędzia pracy.
  • Szkolenia produktowe.
  • Prywatna opieka medyczna.

Administratorem danych osobowych jest Konrad Suski prowadzący agencję zatrudnienia (nr wpisu: 6236) pod adresem: ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, tel.: 501-625-394, e-mail: k.suski@tbsconsulting.pl. Dane będą przetwarzane w celu związanym z udziałem Pana/Pani osoby w opisanej procedurze rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu związanym z udziałem Pana/Pani osoby w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez administratora danych, jak również, za dodatkową zgodą na udostępnienie danych, w celach związanych z przedstawieniem Pana/Pani kandydatury w ramach projektów rekrutacyjnych prowadzonych na rzecz klientów administratora danych (promocja kandydata u klientów administratora danych). Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody. Odbiorcami danych będą: pracownicy administratora, dostawcy usług internetowych (poczta elektroniczna, przestrzeń dyskowa w chmurze), a w razie potrzeby również podmioty takie jak: kancelarie prawne, firmy pocztowe i kurierskie itp.

Administrator nie przekazuje Pana/Pani danych za granicę, lecz może do tego dojść w wyniku działalności dostawcy usług internetowych, który gromadzi dane klientów na serwerach poza terytorium EOG. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie, chyba że administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pana/Pani danych ze zbioru kandydatów. Przepisy prawa mogą jednak przewidywać dłuższy czas przechowywania danych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Może Pan/Pani również wnieść skargę do krajowego organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.