Magazynier z UDT - wynagrodzenie 3400 zł brutto + premie!

22 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów - specjalista w branży logistycznej - poszukuje Kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego do pracy w Długołęce.

Miejsce pracy: Długołęka, Oleśnica, Trzebnica, Wrocław
Region: dolnośląskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia równą 3400 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • gwarancję wynagrodzenia w terminie
  • na początku naszej współpracy zapewniamy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego.

Idealny Kandydat posiada:

  • gotowość do pracy 3- zmianowej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Chcesz do nas dołączyć?

Wspaniale, wyślij do nas swoje CV, a już niedługo będziesz mógł/mogła cieszyć się nową pracą!

Zadzwoń: 508 351 455 lub napisz: k.piatek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.