Retail Manager

Polska, Mazowieckie, Warszawa 35258/001 Permanent

Aktualnie wraz z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko na stanowisko Retail Manager.

* Retail Manager- sieć sklepów własnych z sektora retail
* Zarządzanie siecią sprzedaży - ponad 100 salonów

Podsumowanie / Job summary:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, która posiada sieć sklepów odzieżowych w Polsce i Europie.

Opis stanowiska / Job description:

* Ustalenie i egzekucja strategii dla Polski (sprzedażowej, marketingowej, ekspansji)
* Wdrażanie najlepszych korporacyjnych praktyk biznesowych we współpracy z HQ marki
* Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad działalnością salonów w Polsce (również pod kątem regularnych wizyt w sklepach)
* Kontakt z centralą firmy oraz współpraca z działami wspierającymi biznes (controlling, human resources, VM, prawny)
* Reprezentowanie firmy przed partnerami zewnętrznymi w Polsce

Kogo szukamy / Profile description:

* Doświadczenie zawodowego w branży retail
* Doświadczenie w strategicznym planowaniu rozwoju sieci retail
* Umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
* Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analitycznego myślenia
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy / We offer:

* Pracę w międzynarodowej, rozpoznawalnej organizacji będącej w fazie ekspansji
* Kluczowe stanowisko związane ze strategiczną odpowiedzialnością za rozwój biznesu
* Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz socjalnych
* Dużą samodzielność w działaniu
* Konkurencyjne warunki finansowe

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page