Projektant instalacji elektrycznych
Praca dla studentów/absolwentów

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Poszukujemy projektanta/-ki instalacji elektrycznych dla zakładów przemysłowych i górniczych. Praca w doświadczonym zespole, z opcją przyuczenia i zdobycia uprawnień budowlanych dla mniej doświadczonych kandydatów. Centrala firmy znajduje się na Bojkowie w Gliwicach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie instalacji elektrycznych w zakładach górniczych oraz przemysłowych;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz formalno- prawnej.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe branżowe na wydziałach elektrycznych i elektrotechnicznych; opcja także dla studentów 4 i 5 roku kończących naukę;
  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych oraz dobra umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji budowlanej;
  • obsługa oprogramowania CAD i prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w/w instalacji
  • umiejętność zespołowej pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem na początek w przedziale 2500 - 3000 zł netto.
  • wiele wyzwań i możliwości rozwoju
  • finansujemy kursy i egzaminy na zdobycie uprawnień budowlanych w zamian za deklarację zatrudnienia przez minimalną umówioną ilość miesięcy;
  • benefity pozapłacowe: bony Sodexo, ubezpieczenie grupowe.
  • dobrą atmosferę pracy w stabilnej firmie o długiej historii.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij nam proszę kilka zdań o sobie oraz CV za pomocą przysku

 lub skontaktuj się telefonicznie/SMS z numerem:
+ 48 505 940 365 (Andrzej)

Do przesłanych dokumentów prosimy dołącz klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dobra Agencja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-013, ul. Lindleya Williama Heerleina 16. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane dla prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://oferty.dobraagencja.com/static/privacyPolicy.pdf.