w aktówce

To ogłoszenie wygasło

DORADCA FINANSOWY

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jeśli masz za sobą minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowej i chcesz w pełni korzystać z potencjału swojej sieci kontaktów, zapraszamy do współpracy. Szukamy osób gotowych w pełni się zaangażować, jeśli jednak chciałbyś po prostu uzupełnić swoje portfolio usług naszą ofertą, także jesteśmy otwarci na rozmowę. Nasza siedziba znajduje się na Służewiu w Warszawie.

OPIS STANOWISKA:

Doradca odpowiada za budowę sieci klientów zainteresowanych usługami finansowymi. Pośredniczy w pięciu głównych typach usług: oszczędnościowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniach na życie, majątkowych oraz kredytach. Posiada kompleksową ofertę od niedużych do największych instytucji finansowych (blisko 90% wszystkich produktów na rynku), dedykowany CRM i call center.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe, w kierunku ekonomicznym lub zarządczym;
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w branży finansowej;
  • Udokumentowane doświadczenie sprzedażowe, z wyraźnym nastawieniem na wynik;
  • Nienaganna prezencja, rozbudowana sieć kontaktów, umiejętność myślenia długoterminowego i dbania o relacje.

OFERUJEMY:

  • Praca na kontrakcie b2b, na własnej działalności gospodarczej;
  • Pakiet szkoleń, mentoring i wsparcie w organizacji dnia pracy;
  • Dedykowany CRM i call center do umawiania klientów;
  • Rozliczenie comiesięczne na podstawie wyników sprzedażowych, bez górnej granicy. Średnie miesięczne wynagrodzenie osoby z 2-letnim stażem w finansach wynosi 6 400 zł netto.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij nam proszę kilka zdań o sobie oraz CV za pomocą przysku

 lub skontaktuj się telefonicznie/SMS z numerem:
+ 48 505 940 365 (Andrzej)

Do przesłanych dokumentów prosimy dołącz klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dobra Agencja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-013, ul. Lindleya Williama Heerleina 16. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane dla prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://oferty.dobraagencja.com/static/privacyPolicy.pdf.