Sekretarka / Sekretarz

Gdynia, Polska, pomorskie, Polska
28 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Work place: Gdynia, Polska

Region:Pomorskie

Numer ref.: a0t4H00000knPwCQAU

Zakres zadań:
  • reprezentowanie firmy w kontakcie z gośćmi,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • koordynacja poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa spotkań biznesowych,
  • organizacja podróży służbowych,
  • wykonywanie zestawień, analiz na zlecenie przełożonego.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię miesięczną,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • rozpoczęcie pracy od najbliższej środy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl