w aktówce

To ogłoszenie wygasło

SPECJALISTA DS. IT

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Mogilany, Myślenicka 19
Pracodawca
Wanicki Sp. z o.o.
Dodano
04.11.2019

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie oraz monitorowanie infrastruktury informatycznej,
  • zapewnienie pomocy technicznej oraz wsparcie przy obsłudze oprogramowania, sprzętu i systemów komputerowych,
  • utrzymywanie wydajności systemów komputerowych,
  • zarządzanie sprzętem i licencjami oprogramowania,
  • instalowanie, konfiguracja i naprawianie sprzętu,
  • opracowanie i wprowadzenie polityki bezpieczeństwa,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją IT,
  • wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności działania systemów.

Oczekiwania/wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza w zakresie stosowanych technologii i rozwiązań informatycznych,
  • biegłość w zarządzaniu oprogramowaniem serwerowym Microsoft (Windows Server, SQL Server, Active Directory, DHCP, DNS),
  • doświadczenie w analizie i rozwiązywaniu problemów aplikacyjnych i systemowych w środowisku Windows i Linux
  • samodzielność w działaniu, właściwe wyznaczanie priorytetów,
  • bardzo dobra znajomość sieci komputerowych TCP/IP, LAN/WAN/WLAN/VPN
  • znajomość technologii wirtualizacji (Hyper-V),
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się  w dokumentacji technicznej,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole IT.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pisania skryptów (bash, Power Shell),
  • umiejętność programowania (C# .NET).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • dogodna lokalizacja z miejscem parkingowym,
  • przyjazna atmosfera współpracy.

Dowiedz się o nas więcej ->http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

lub kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz  7 oddziałów zlokalizowanych w Polsce.