EBV Elektronik, an Avnet Company, jest wiodącym dystrybutorem na europejskim rynku dystrybucji półprzewodników. Posiadamy w ofercie elementy głównych producentów półprzewodników i jesteśmy zorientowani na wsparcie klienta. To źródła naszych sukcesów. Od 50 lat EBV jest szeroko rozpoznawaną marką na rynku, a to dzięki ponad 900 pracownikom, którzy codzienną pracą wyznaczają nowe standardy w zakresie innowacji i jakości. EBV opiera się na pracy zespołowej, wielokulturowej strukturze, i płaskiej hierarchii. To pozwala naszym pracownikom odpowiedzialnie i samodzielnie rozwijać i realizować nowe idee. Jeśli szukasz dynamicznej firmy, której zależy na Twoim rozwoju i gwarantującej ciekawą pracę, to EBV Elektronik jest właśnie dla Ciebie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU WE WROCŁAWIU NA STANOWISKU

INSIDE SALES REPRESENTATIVE
ZATRUDNIENIE NA UMOWĘ O PRACĘ,
CZAS OKREŚLONY (OK. 18 MIESIĘCY)

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie dla Menedżerów kluczowych klientów w Polsce
  • Aktywna współpraca z klientami
  • Współpraca w ramach Zespołu Sprzedaży dla osiągniecia wyznaczonych celów
  • Przetwarzanie zamówień klientów we współpracy z innymi działami firmy
  • Przygotowanie wycen i negocjacje zamówień
  • Negocjacje z dostawcami
  • Zarządzanie zamówieniami klientów w systemie sprzedaży

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Chęci do przyswajania wiedzy, nowych procesów i zadań
  • Dbałości o detale
  • Dobrego zarządzania czasem
  • Skutecznego definiowania priorytetów
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana, prześlij swoją aplikację już dziś!