Optometrysta

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
5000 - 7000 netto
Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
NeoHR
Dodano
04.11.2019
Numer referencyjny
OPT34

Zakres zadań:

  • Badanie ostrości widzenia,
  • Obsługa i przyjęcie pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Stosowanie standardów zgodnie z wymogami firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • Multisport, Prywatna Opieka Medyczna
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym dynamicznym zespołem
  • Udział w wydarzeniach firmowych

NeoHR

Dla naszego Klienta, firmy z oddziałami na terenie całego kraju poszukujemy Optometrystów: