Order picker - stawka od 11,50 euro brutto/h - Belgia

Genk, Belgia
21 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko order picker dla firmy zajmującej się branżą logistyczną

Razem raźniej - praca dla par

Miejsce pracy: Genk
Region: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • zbieranie produktów według zamówień
  • dbanie o przestrzeganie zasad bhp i porządku na stanowisku pracy
  • obsługa sprzętu używanego w logistyce

Opis wymagań:

  • doświadczenie jako order picker (mile widziane)
  • komunikatywna znajomosć języka angielskiego
  • zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem  11,50 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 150% stawki podstawowej
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • kartę paliwową +  dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto/mies.)
  • pomoc w zorganizowaniu  zakwaterowania
  • premię roczną
  • możliwość otrzymania  50 euro netto za polecenie pracownika po przepracowaniu przez niego jednego miesiąca

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.