Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Referent ds. serwisu (m/k)

Work place: Sosnowiec, Polska

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000knQWoQAM

Obowiązki:
  • kontakt z klientem - firmami będącymi autoryzowanymi serwisami, handlowcami, klientami indywidualnymi,
  • realizacja zamówień części zamiennych (przygotowanie wysyłki z magazynu części zamiennych),
  • drobne doradztwo w zakresie obsługi naszych urządzeń z techniki grzewczej (po przeszkoleniu),
  • tworzenie dokumentów systemowych,
  • weryfikacja stanów magazynowych,
  • obsługa systemu SAP B1.
Wymagania:
  • znajomość MS Office,
  • znajomość SAP (mile widziane),
  • chęć do pracy,
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane).
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl