Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Technolog Produkcyjny
DZIAŁ: Operacyjny

Miasto: Kutno

Region: łódzkie

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Wdrażanie zmian w istniejących instrukcjach i procedurach
  • Prowadzenie działań naprawczych i usprawniających proces technologiczny i produkcyjny
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów
  • Dbałość o wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z zasadami GMP
  • Uczestnictwo w procesach związanych z reklamacjami i odchyleniami

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub biologiczne
  • Wiedza na temat zasad przebiegu procesu produkcyjnego
  • Znajomość zasad GMP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę
  • Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)
  • Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi tam informacjami".

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę, aby dane osobowe, zawarte w Pana/Pani dokumentach aplikacyjnych były wykorzystane przez Polfarmex S.A. w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do przesłanej oferty prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę Polfarmex S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacji”.