Przedsiębiorstwo „ROLMECH” Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych oraz sprzętu komunalnego. Firma nasza istnieje od 1989 r., posiadamy dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji na terenie centralnej Polski.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca handlowy

Miejsce pracy: mazowieckie/ oddział w Błonie

Zadania:

  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami (dystrybucja ciągników maszyn i narzędzi komunalnych)
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • inicjowanie, planowanie i realizacja działań promujących sprzedaż u klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • miejsce zamieszkania – woj. mazowieckie powiat: warszawski zachodni, grodziski, nowodworski, sochaczewski. okolica
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w handlu w branży rolniczej, komunalnej lub samochodowej
  • znajomość budowy i zastosowania ciągników, maszyn i narzędzi komunalnych
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista
  • samodzielność i operatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy, komputer, telefon
  • praca w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju, szkolenia w kraju i za granicą

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).